GAYRİMENKUL HUKUKU


Toprağa yatırım yapan geleceğe güvenle bakmaktadır. Ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul piyasası beraberinde bir çok hukuksal sorunu getirmiştir. Başlayıp bitirilemeyen projeler, ayıplı yapılan projeler başta olmak üzere yerine getirilmeyen tahahhütler.

Geleceğini gayrimenkule yatıran herkesin bu yolda mağdur olmaması için hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Gayrimenkul sahibi olmak isteyenler yetersiz veya hiç almadıkları gayrimenkul hukuku danışmanlığı nedeniyle yıllarca alınteri ile birikimleri kaybetmektedir. Büromuzda, güvenli gayrimenkul yatırımın nasıl olacağı ile ilgili müvekkilere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Emlak ve gayrimenkul danışmanlığı yapan emlakçı olarak toplumda adlandırılan ofislere hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Emlak ofislerinin komisyon sözleşmelerinin hazırlanması, kira sözleşmelerinin hazırlanması, emlak komisyon sözleşmelerinin uyulmaması halinde icra takibi başlatılması veya dava açılması, Emlak ofislerinin her türlü hukuki danışmanlık ihtiyacının giderilmesinde aktif rol üstlenmekteyiz.